O firmie

20 lat doświadczenia

Multiagencja Ubezpieczeniowa AMIGO Group od ponad 20 lat dba o ochronę dóbr materialnych osób i firm które nam zaufały. Na wypadek zdarzeń życiowo trudnych i nieprzewidzianych zabezpieczamy również rodziny naszych Klientów polisami na życie. Spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów jest możliwe dzięki współpracy z kilkunastoma najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz dzięki przyjętym przez nas standardom i filozofii naszej pracy.

Współpraca z kilkunastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi – a tym samym stworzenie „marketu ubezpieczeniowego” sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom najlepszą ofertę ubezpieczeniową dostosowaną do Ich indywidualnych potrzeb. Ciągle rozwijamy swoje umiejętności i poszerzamy kompetencje, dzięki czemu branża ubezpieczeń nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Nasze standardy

Rzetelność i lojalność względem naszych Klientów;
Staranność, dzięki czemu zawsze mamy czas na gruntowne zbadanie Twoich potrzeb … i dobranie najlepszej dla Ciebie ochrony ubezpieczeniowej.
Klient podmiotem ubezpieczenia.
Serwis posprzedażowy czyli pomoc i ochrona na każdym etapie współpracy.

Wieloletnia współpraca

Ogromną satysfakcją jest dla nas fakt, iż niektórzy Klienci są „z nami” od roku 1996. Wzajemnie cenimy sobie i szanujemy naszą współpracę. Pracujemy głównie na rekomendacjach, więc niemal codziennie pozyskujemy nowych Klientów. Na Jednych i Drugich opieramy nasz biznes.

Rzetelność, partnerstwo, doświadczenie. Oto filary, na których oparliśmy działania i standardy naszej Firmy. Właściwą ochronę możemy zapewnić również Tobie.

Sprawdź proszę, dlaczego zaufało nam już tylu Klientów.

Certyfikaty i referencje

Przedstaw swoje oczekiwania

Czy jedziesz na wakacje, czy chcesz chronić dorobek swojego życia jakim z pewnością jest Twój dom czy mieszkanie, czy może  chcesz po prostu ubezpieczyć swój samochód lub Firmę, spotkaj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny, a Twoje zadowolenie z realizacji Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Dzięki właśnie takiej filozofii zbudujemy z Tobą długoterminowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i obustronnej satysfakcji.

Nie składamy obietnic bez pokrycia. Klienci cenią nas za skuteczne i profesjonalne działanie oraz wysokie standardy pracy.

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami już dziś!

Najnowsze wpisy

Facebook